Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Пілінг

В даний час пілінг є невід'ємною складовою будь-якої косметичної процедури. Термін << пілінг >> походить з англійської << to peel >> - знімати, відлущувати шкірку.
Запис на прийом
content-img.png Пілінг - процедура відлущування шкіри у косметології. Пілінг супроводжується значною активізацією процесів оновлення верхніх шарів шкіри і призводить до поліпшення її prichiny-vozniknoveniya-pryshchej-i-akne.jpgзовнішнього вигляду і стану. В результаті покращується колір і текстура шкіри, вона стає більш зволоженою і пружною, зменшуються зморшки. Особа виглядає свіжіше і молодше.

mammop_1.png
content-img.png Пігментаціі різного генезу (мелазма, веснянки, посттравматична пігментація);
content-img.png Рубцеві зміни (після акне, вітряної віспи і ін.)
content-img.png Вікові зміни шкіри;
content-img.png Множинне незапальне акне (відкриті і закриті комедони).
  
Для досягнення оптимального естетичного результату важливо вибрати глибину пілінгу.

чистий - Cололopy.png
content-img.png Інтракорнеальний (надповерхневий); 

Впливає тільки на роговий шар, в результаті його впливу дбайливо знімаються поверхневі ряди рогових лусочок.

content-img.png Інтраепідермальний (поверхневий, серединно-поверхневий, серединний); 
Поверхневий пілінг впливає на роговий шар шкіри, а серединно-поверхневий поширюється на шипуватий шар епідермісу. Він показаний при фотостарінні, при пігментних порушеннях, особливо при епідермальному типі мелазми, так як глибина його впливає на меланоцити.
Ці два види пілінгів ефективні при гіперсекреції шкірного сала, поверхневому незапальному акне, гіперкератозі, початкових проявах фото- і біологічного старіння, дегідратації шкіри. 
Серединний пілінг пошкоджує весь епітелій, не зачіпаючи базальну мембрану, зберігаючи ділянки базальних кератиноцитів. Призначають при дермальном і змішаному типах мелазми, постакне, а також виражених градаціях фотостаріння.

content-img.png Інтрадермальний (глибокий).

Проникає в дерму, зачіпаючи сосочковий шар, при цьому в сосочках зберігаються ділянки базальної мембрани. Використовують при виражених глибоких зморшках, асоційованих з біологічним і фотостарінням, глибоких рубцевих змінах і інших виражених косметичних дефектах.

чистий - Cололopy.png
content-img.png Фізичні - для проведення пілінгу використовують різні фізичні методи впливу (механічний, скраб, гоммаж, дезінкрустація, ультразвуковий пілінг, дермабразія, лазерне шліфування та інші лазерні методики).
content-img.png Хімічні - використовують різні кератолітікі (кислоти, фенол, резорцин та ін.) і ензими (так званий ензимний пілінг).
    

Ціни

Мигдальний пілінг

850 грн

Гліколевий пілінг

820 грн

Піровиноградний пілінг

850 грн

Азелаіновий пілінг

800 грн

Саліциловий пілінг

800 грн

Ензимний пілінг

850 грн

Пілінг Джесснера

1350 грн

Ретиноєвий (жовтий пілінг)

1650 грн