Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування гіпергідрозу

Гіпергідроз - це медичний стан, який проявляється нападами підвищеної пітливості. Це не тимчасова проблема, а постійна, яка приносить дискомфорт. З допомогою ін'єкцій можна вирішити проблему підвищеного потовиділення на 6-12 місяців.
Запис на прийом

Завжди відчувати свіжість і сухість в особливо пітливих місцях - те, чого бажають усі без винятку: і жінки, і чоловіки. Як часто сліди поту псують вбрання в спекотну погоду? Підвищене потовиділення при зустрічі з шкірними мікробами викликає неприємний запах. І, якщо це виникло не в результаті інтенсивного тренування в тренажерному залі, варто подумати про боротьбу з даною проблемою.

giper_1.png

 Гіпергідроз - це ідіопатичний стан, особливість якого полягає в частих нападах рясного виділення поту.  Варто розуміти, що дані напади - явища постійні, тоді як прояви тимчасового характеру цілком нормальні.

Області гіпергідрозу

 Пахви;
 Долоні;
 Стопи.

Вологість в цих зонах може вибудувати соціальний бар'єр, що перешкоджає нормальній активності в суспільстві. Маскувати сліди поту - нерозумно, необхідно діяти на саму причину його виникнення. Лікування пов'язано з впливом на нейромедіатор, відповідальний за виділення поту.

giper_2.png

 Зайва вага;
Період менопаузи у жінок;
 Прийом окремих медикаметозних препаратів;
 Висока активність роботи щитовидної залози;
 Нервове перенапруження;
 Хвороби серця;
 Діабет;

giper_3.png

Вдавшись до лікування за допомогою ін'єкцій, ви на 6-12 місяців забудете про існуючу проблему. Кількість поту знизиться до норми. Свіжість і сухість під пахвами, на стопах та долонях стануть постійними. Проявлятиметься піт тільки на тренуваннях чи при нервовову напруженні.


Ціни

Подмышки жен (лечение гипергидроза), 300 ед.

7100 грн

Подмышки муж (лечение гипергидроза), 500 ед.

9100 грн

Ладони (лечение гипергидроза), 500 ед.

9100 грн

Стопы (лечение гипергидроза), 500 ед.

9100 грн

Спеціалісти