Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Сенильний кератоз

Сенильні кератоми розташовуються на відкритих ділянках шкірного покриву у вигляді бляшок і кірок сіруватого кольору. Видалення і патогістологічне дослідження є обов'язковим, так як вони входять в групу ризику.
Запис на прийом

Вогнища сенильних кератом розташовуються переважно на відкритих ділянках шкіри у вигляді обмежених бляшок, покритих щільними кірками сірого кольоруу людей старше 40-ка років. Виявляють тенденцію до переродження в злоякісні. Новоутворення можуть запалюватися, кровоточити при механічному пошкодженні.

sinkoz.png

Ефективного консервативного методу лікування не існує. Медикаменти або народні засоби можуть лише призупинити розвиток захворювання, але не вилікувати його. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Позбутися від синильних кератом допоможе видалення за допомогою:

Рідкого азоту. Маніпуляції проводяться без анестезії, можливе легке печіння в ході процедури. Через тиждень утворення повністю відмирають.

Лазера. Це безболісна процедура, яка проводиться один раз і виключає можливість повторного виникнення.

Електрокоагуляції. Відбувається випалювання електричними імпульсами високої частоти. Після процедури необхідний правильний догляд, щоб уникнути рубцювання.

Традиційного хірургічного методу.

За відгуками пацієнтів, лазерне видалення - найбільш ефективне і швидке. Клініка CALM спеціалізується на проведенні даної процедури. Кваліфіковані лікарі швидко і безболісно позбавлять Вашу шкіру від неприємних новоутворень.


Ціни

Сенильнаа кератома до 3мм, 1шт

50 грн

Сенильна кератома до 5мм, 1шт

250 грн

Сенильна кератома до 10мм, 1шт

450 грн

Сенильна кератома до 20мм, 1шт

950 грн

Сенильна кератома до 5мм,1шт(параорбіт.з.)

200 грн

Сенильна кератома до 10мм,1шт(параорбіт. з.)

550 грн

Сенильнаякератома до 5мм,1шт(інтим. з.)

250 грн

Сенильна кератома до 10мм,1шт(інтим.з.)

600 грн

Новини та акції

Спеціалісти