Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Кондиломи

Кондиломатоз - вірусне захворювання, яке проявляється утвореннями тілесного кольору на статевих органах. Якщо їх не видаляти, вони збільшуються, чим викликають
дискомфорт. У нашій клініці видалити їх можна швидко і безболісно.
Запис на прийом

 Кондиломи - новоутворення, викликані вірусом папіломи людини, який вражає епітеліальні клітини в області статевих органів. У всіх випадках інфікування трапляється контактним шляхом, особливо статевим. Ріст кондилом, лікування яких проводиться терапевтичним або хірургічним способами, розвивається повільно. Видозмінені клітини шкіри ще не мають візуальної відмінності від здорових, але вже здатні заразити шкіру іншої людини в наслідок контакту.

condil_1.png

Небезпечна особливість даного вірусу - він здатний довго зберігатися на інфікованому предметі, особливо якщо це тепле вологе середовище. Особливо швидко ВПЛ проникає крізь пошкоджені ділянки шкіри: рани, навіть незначні подряпини, натерті області. Швидше проявляється у пацієнтів з імунодефіцитом. Ускладненнями можуть бути виразки на місці уражених тканин, запалення, фімоз у чоловіків і навіть рак шийки матки у жінок. 

condil_2.png

Залежно від стану імунітету, інкубаційний період варіюється від 3-х тижнів до півроку у чоловіків і жінок. Найбільше до захворювання схильні молоді люди від 18 до 35 років, що є наслідком активного і незахищеного статевого життя. При цьому використання контрацептивів не може бути 100% захистом від зараження. Клініка CALM проводить ефективне лазерне видалення гострих кондилом у чоловіків і жінок.

condil_3.png

У разі діагностування на статевому члені гострокінцевих кондилом у чоловіків, лікування проводиться невідкладно. З лікуванням гострокінцевих кондиломиу жінок теж не варто затягувати. Жінка з вірусом папіломи людини зобов'язана проходити щорічне обстеження. 

condil_4.png

Найбільш часто зовнішні прояви локалізуються в перианальній і області статевих органів. Рідко зустрічається ще і розташування на язиці. Спочатку вони виглядають як висип, папули чи гладкі утворення тілесного кольору, слабо помітні. Далі вони розростаються, червоніють і нагадують бородавки (1-1.5 см), розташовані окремими групами.

condil_5.png

dreamstime_xxl_47076969.jpg

Гострокінцеві кондиломи лікуються шляхом видалення, при цьому вживати заходів щодо зміцнення імунної системи. Такий комплекс позбавить пацієнта від зовнішніх проявів, знизить ризик зараження партнера і запобіжить повторному виникненню кондилом. На практиці лікарі часто вдаються до наступних методів:

 Медикаментозне лікування препаратами у вигляді розчинів, свічок або мазей. Не завжди ефективно; як правило, зовнішні прояви швидко повертаються.

 Кріодеструкція. Гострі кондиломи часто лікують саме цим способом, який має на увазі обробку ураженої ділянки рідким азотом. Періодичність процедур раз в 1-2 тижні 408 сеансів. Маніпуляції викликають досить сильний біль, супроводжується рубцюванням, гіпо- або гіперпігментацією.

 Діатермокоагуляція. Метод видалення кондилом заснований на впливі змінного струму на проблемну ділянку. Таким чином відбувається припікання новоутворень.

 Лазерне видалення. Сьогодні найбільш безболісний метод видалення. Проводиться спеціальними вуглекислотними і неодимовими лазерами. Метод гарантує відсутність рубців, мінімальні рани, які швидко гояться. Малотравматичність і ефективність лазера підтверджується відгуками пацієнтів.

condil_6.png

Кондиломи ефективно лікувати лазером. Фахівці клініки CALM успішно проводять процедури пацієнтам з різним ступенем розвитку захворювання. Лікарі гарантують комфорт і безпеку під час проведення маніпуляцій лазером. Повне видалення відбувається за один сеанс. 


Ціни

Гострокінцеві кондиломи до 5 мм (10-50 шт)

200 грн

Гострокінцеві кондиломи до 5 мм (50-100 шт)

150 грн

Гострокінцеві кондиломи до 10 мм (1-10 шт)

400 грн

Гострокінцеві кондиломи до 10 мм (10-50 шт)

350 грн

Гострокінцеві кондиломи до 10 мм (50-100 шт)

300 грн

Новини та акції

Спеціалісти