Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Контагіозний молюск

Контагіозний молюск - паразитарне ураження шкіри і слизових оболонок вірусом. Проявляється безболісними вузликовими висипаннями. Діагноз ставиться на підставі огляду, а видалення проводиться за допомогою лазера.
Запис на прийом

 Контагіозний молюск - новоутворення на шкірі, яке провокує різновид вірусу віспи. Вперше проявляється у дітей у віці до десяти років.

12227887cf97dc1b9aa89035eea74827.png

konmal_1.png

Будь-які дерматологічні захворювання, які проявляються дефектами шкіри, доставляють масу клопоту, створюють естетичний і фізичний дискомфорт. Необхідна умова для збереження міцного здоров'я і красивої шкіри - лікування контагіозного молюска.

Хвороба носить прогресуючий характер, для швидкого і легкого процесу одужання дуже важливо приступити до терапії негайно. Контагіозний молюск передбачає лікування (у дорослих або дітей) комплексним підходом, який включає в себе видалення папул, противірусну терапію і корекцію імунітету.

konmal_2.png

Kontagioznyj-mollyusk-foto-3.jpg

  Способів видалити новоутворення відомо не так багато. Важливо розуміти, що в даному питанні немає і бути не може консервативних методів. Медицина пропонує три основних варіанти:

 Вишкрібання за допомогою пінцета (спосіб кюретажу);
 Лазерне видалення;
 Кріотерапія (заморожування рідким азотом).

konmal_3.png

 Безпека. Точність лазера виключає травматизацію здорових ближніх тканин;
 Стерильність процедури;
 Не залишається косметичних дефектів;
 Виключається можливість рецидиву;
 Відсутня небезпека поширення інфекції;
 Швидкий і легкий період відновлення.

З огляду на всі перераховані вище причини, видалення контагіозного молюска у дітей з використанням лазера - абсолютно безпечне. Після діагностики і консультації з лікарем можна буде отримати більше інформації щодо тактики лікування і вартості.


Ціни

Контагіозний молюск до 5мм, 1шт

400 грн

Контагіозний молюск до 10мм, 1шт

400 грн

Контагіозний молюск до 20мм, 1шт

850 грн

Новини та акції

Спеціалісти